MEGA YAZILIM BİLİŞİM LTD. ŞTİ.

HABERLER

Fiyatlarımız
Döviz Kurları, Otomatik olarak Merkez Bankasından alınıyor

Mega Yazılım, Windows seri programlarının en son verisyonuna eklediği yeni bir uygulama ile, firmaların bir yükünü daha üzerlerinden alıyor.

Mega Yazılım'ın yaptığı yenilik ile, Mega windows serisi programlarının en son versiyonunu kullanan kullanıcılar, her sabah sisteme döviz bilgilerini girmek zorunda kalmayacaklar. Kullanıcı, "Döviz kur Girişi" ekranında "Merkez Bankasından Kurları Oku" düğmesi tıklayarak, 12 değişik kur, Banka Alış, Banka Satış, Serbest Alış ve Serbest Satış alanlarının Merkez Bankası internet sitesinden elektronik ortamda güncellenmesini sağlayacaklar.

Ayrıca, Mega programlarını yeni kullanmaya başlayanlar ise, verdikleri herhengi bir yıla ait "Bir yılla ait tüm günlerin" kurunu olduğu gibi sistemlerine bilgi olarak aktarıp, entegre edebilecekler.

Mega Yazılım'ın tüm döviz modüllü ürünlerinde geçerli olan bu uygulama, çok dövizli çalışan firmaların zaman kazanmalarını sağlayan bu yenilik aynı zamanda hataları da ortadan kaldıracak.

Windows seri programlarının son versiyonunun içeriğine katılan bu özellik, ayrı bir modül olarak fiyatlandırılmamasıyla da ayrıca dikkat çekiyor.
Diğer Haberler