HABERLER

ŞİRKETLERE TOPLU FATURA KOLAYLIĞI ...

"Toplu fatura oluşturma" seçeneği; yemek fabrikaları, servis taşımacılığı, nakliye işletmeleri ve site yönetimi gibi birçok değişik sektördeki firmanın hayatını kolaylaştırıyor. Belirli dönemlerde, belirlenmiş tutarlar otomatik olarak fatura ediliyor. Bu özellik sayesinde işletmeler ve kullanıcılar hem zamandan, hem de işgücünden kazanabilecek.
 
Periyod aralığı gözetmeksizin istenilen her zaman dilimde, farklı müşterilere, içeriği aynı olan yüzlerce fatura kesmek zorunda kalan kullanıcılar, artık bu işlemleri tek bir tuşla yapabilecekler. Bu özellik sayesinde, belirtilen tarihte, cari kartlarına önceden bir defa girilmiş olan veya cari kartlarında belirtilmiş stok kodu fiyatı kadar tutardan, KDV dahil veya hariç otomatik olarak sistem tarafından faturalar oluşturulabiliyor. Mega Libero programının "tek tuş" özelliği ile işletmeler maksimum düzeyde insan ve zaman tasarrufu sağlarken, oluşabilecek hataları da minimize edecekler.                            

 

Windows versiyonunun içeriğine eklenmiş MEGA standart/kurumsal seri ticari paketlerinin standart içeriğine katılan bu özellik, ayrı bir modül olarak fiyatlandırılmamasıyla da ayrıca dikkat çekiyor.                            

 

Halen Mega Libero kullanan işletmeler sadece http://www.megayaz.com.tr  İnternet sitesinden program yeniliyerek, MEGA standart/kurumsal seri ticari paketlerine yeni sahip olacak tüketiciler ise ek bir bedel ödemeden bu avantaja sahip olabilecekler.                            

 

(Hürriyetim)